אבזור משלים

אבזור משלים

המטבח היה ונותר כאחד מהחללים החשובים ביותר במרחב הביתי.
זהו המקום בו אנו מתכנסים לארוחה טובה, למפגש בין-אישי עם בני המשפחה או החברים הקרובים, יחד עם היותו מרחב המאפשר לנו אתנחתא מסוימת משגרת היום הלחוצה.

אנחנו בפורמג'יו מטבחים עושים מטבחים באהבה מזה למעלה מ-45 שנים, תוך השקעה מקסימלית בכל פרט ופרט בהתאמה אישית לקהל לקוחותינו, כולל במוצרים ואביזרים משלימים שנועדו להעניק למטבחים שברשותנו את הטאץ' הסופי והמנצח.

קטלוג המוצרים של החברה המיועד לקהל לקוחות מכל הסוגים, טומן בחובו מגוון רחב היקף של אביזרים משלימים למטבחים, כך שיאפשרו לכל אחד ואחת מלקוחותינו להגשים את החזון העיצובי בו הם דבקים ולספק פתרון פונקציונאלי אמתי בדרך למטבח המושלם שתמיד חלמו עליו.

מוצרי חשמל

שיטוט באתר האינטרנט שלנו ימחיש בפניכם מוצרים משלימים בעלי ערך מוסף לכל מטבח באשר הוא – החל ממדפים וחיפויים למיניהם באיכות יוצאת דופן, מיקרוגלים בילד אין המשתלבים בהרמוניה עם הקו העיצובי שבמטבח, כיריים חשמליות בעלות חזות אקסקלוסיבית והיד עוד נטויה.

בין אם מדובר במטבח ביתי או תעשייתי, אנחנו בפורמג'יו מטבחים נדאג להתאים עבורכם את האבזור הנחוץ עבורכם בליווי צוות יועצי המטבחים המסור שלנו, שהינו בעל ידע וניסיון בלתי נלאים בתחום מזה עשרות שנים.

אנחנו מזמינים אתכם לצאת יחד איתנו למסע משותף עבור המטבח שלכם, בשילוב חומרי הגלם האיכותיים ביותר והקפדה על גימור בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
יש למה לצפות!