אודותינו

אודותינו - פרופיל החברה

למה FORMAGIO?

חוויה מרגשת של עיצוב ושירות חדשניים

משנת 1974 חברת פורמג'יו הנה מהמובילות בעולם ייצור ועיצוב מטבחי איכות בישראל.
החברה עובדת עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר, מקפידה על רמות ייצור וגימור מושלמות תוך מתן ליווי צמוד וקשוב לכל לקוח.
בפורמג'יו מזמינים אתכם להרגיש ולהתרגש – חוויה מדהימה של עיצוב מטבח החלומות שלכם – המתחילה בתכנון יצירתי, ממשיכה בייצור מוקפד של הפריטים, ומסתיימת בהתקנת המטבח בביתכם לשביעות רצונכם.
בחברת פרומג'יו תיהנו מיחס ייחודי, אישי ומשפחתי, ייעוץ פרטני ומתקדם והתאמת הפתרונות הנכונים לכם ביותר על פי הצרכים האישיים שלכם.

זה לא רק מטבח, זה בית.

מעבר להנדסת אנוש מתקדמת, פיתוח מוצרים עדכני ומתחדש, בקרת איכות בלתי מתפשרת, פתרונות טכניים מעשיים וכמובן, עיצוב ייחודי ומוביל, בפורמג'יו מזמינים אתכם ליהנות מהמטבח שתמיד חלמתם, ובנוסף ליהנות מחברה שהיא בית חם לכם ולחלומות שלכם.
בית שרואה את הרצונות שלכם ויודע לתרגם אותם לפרקטיקה, בית שיודע לשאול את השאלות הנכונות, לענות את התשובות וליצור מאלו יחד, שלמות במטבח.
הצוות של FORMAGIO – מעצבים אמנות מעשית בחברה, פועל צוות ותיק ומיומן על כלל תהליכי העבודה שבסופם, מתגבש לו המטבח המיוחד כפי שתמיד חלמתם.
הצוות כולל יועצים מקצועיים, מעצבים מהשורה הראשונה, אדריכלים בכירים וגם אומן עץ מומחה האחראי על פיתוח המוצרים, בקרת האיכות, מתן פתרונות מעשיים ופיקוח על תהליכי ייצור אישיים על פי הזמנות מיוחדות.
אלו יחד, ילוו אתכם בכל אחד משלבי העבודה ויעניקו לכם תמיד את הייעוץ, השירות והביצוע הטובים ביותר. 

אודות פורמג'יו מטבחים, עושים מטבחים 45 שנה - פורמג'יו מטבחים

עיצוב בינלאומי על השולחן

אנו בחברת פורמג'יו רואים בחדשנות עולמית כאחד המפתחות החשובים ביותר לשמירה על קו עיצובי איכותי ואופנתי.
אנחנו דואגים בכל עת להתעדכן בטרנדים העולמיים ובמגמות העיצוב החשובות תוך התאמתם לקהל הישראלי.
אנחנו מקבלים את ההשראה שלנו מתערוכת המטבחים החשובות בעולם ומלמידת מגמות השוק ויודעים לתרגם את אלו לכדי מטבח פונקציונאלי ושימושי, בדיוק עבורכם.