מועדון מעצבים ואדריכלים

מועדון מעצבים ואדריכלים

פורמגיו - בית חם לאדריכלים ומעצבים

אנו בפורמגיו מזמינים אתכם, האדריכלים להצטרף למיטב האדריכלים בארץ ולקחת חלק בתהליך היצירה בליווי הצוות המקצועי שלנו, הכוללת את מעטפת השירותים הטובה ביותר בכל אחד משלבי העיצוב, התכנון והייצור.

פותחים שולחן עבודה

מעבר להנדסת אנוש מתקדמת, פיתוח מוצרים עדכני ומתחדש, בקרת איכות בלתי מתפשרת, פתרונות טכניים מעשיים וכמובן, עיצוב ייחודי ומוביל, בפורמגיו מזמינים אתכם להינות מהמטבח שתמיד חלמתם, ובנוסף להינות מחברה שהיא בית חם לכם ולחלומות שלכם. בית שרואה את הרצונות שלכם ויודע לתרגם אותם לפרקטיקה, בית שיודע לשאול את השאלות הנכונות, לענות את התשובות וליצור מאלו יחד, שלמות במטבח. הצוות של FORMAGIO – מעצבים אמנות מעשית בחברה, פועל צוות ותיר ומיומן על כלל תהליכי העבודה שבסופם, מתגבש לו המטבח המיוחד כפי שתמיד חלמתם. הצוות כולל יועצים מקצועיים, מעצבים מהשורה הראשונה, אדריכלים בכירים וגם אומן עץ מומחה האחראי על פיתוח המוצרים, בקרת האיכות, מתן פתרונות מעשייים ופיקוח על תהליכי ייצור אישיים על פי הזמנות מיוחדות. אלו יחד, ילוו אתכם בכל אחד משלבי העבודה ויעניקו לכם תמיד את הייעוץ, השירות והביצוע הטובים ביותר. 

עיצוב בינלאומי על השולחן

אנו בחברת פורמגיו רואים בחדשנות עולמית כאחד המפתחות החשובים ביותר לשמירה על קו עיצובי איכותי ואופנתי. אנחנו דואגים בכל עת להתעדכן בטרנדים העולמיים ובמגמות העיצוב החשובות תוך התאמתם לקהל הישראלי. אנחנו מקבלים את ההשראה שלנו מתערוכת המטבחים החשובות בעולם ומלמידת מגמות השוק ויודעים לתרגם את אלו לכדי מטבח פונקציונאלי ושימושי, בדיוק עבורכם.