מטבחים בכרמיאל

מטבחים בכרמיאל

הבית הוא מרכז חייו של האדם.
בביתו הוא ישן, אוכל, מבלה עם משפחתו וחבריו, ויוצר את הזיכרונות הנעימים והמתוקים ביותר.

התמונה העולה לנגד עיניו של הישראלי הממוצע כשאומרים לו את המילה "בית" היא של משפחה המסבה מסביב לשולחן, ונהנית ממטעמים וריחות משכרים של בישול ביתי, חם ומנחם.
על כן, החלל המרכזי, והחשוב ביותר בבית הוא המטבח, שהוא הלב של הבית.

הישראלים נסחפים בטרנד הבישול והקולינריה, והעיסוק באוכל הולך וגובר.
ההתעסקות הגוברת בקולינריה ובישול גבוה, ורצון האדם הממוצע לספק למשפחתו ואורחיו מנות יפות, מורכבות וטעימות מצריך התאמה ופיתוח של החלל הפיזי במטבח הישראלי המסורתי. למעשה, הפיתוח של הקולינריה הישראלית מחייבת את התאמתו של המטבח הישראלי.

מטבחים בכרמיאל, מגוון סוגי מטבחים בעיצוב אישי - פורמג'יו מטבחים

פונקציונליות מעל לכל

ההתאמה הראשונה שיש לערוך, היא התאמה פונקציונלית. לרוב, התבשילים המסורתיים אינם כל כך מורכבים, ואינם דורשים מגוון רחב של פעולות וכלים.
מנגד, הבישול המודרני הוא מורכב יותר, ולכן מצריך מכשירים רבים יותר, שטח עבודה רחב יותר, שטח אחסון גדול יותר למזון וכלים, כיורים נוספים ועוד. 

עם זאת, פונקציונליות לא מחייבת אותנו להתפשר על יופי ועיצוב. מעצבי מטבחים מנוסים, שמבינים את דרישות הלקוח, מעורים בסביבה שלהם, בטרנדים של עולם עיצוב המטבחים והקולינריה, יכולים לעצב עבור הלקוחות את מטבח החלומות שלהם.
חברת  FORMAGIO שנוסדה בשנת 1974, מציעה ללקוחותיה עיצוב והתקנה של מטבח מושלם, התפור לרצונותיהם, חלומותיהם וצורכיהם באופן יצירתי, תוך הקפדה על הפרט הקטן ביותר.   

חברת FORMAGIO, היא חברה ישראלית המכירה את האוכל הישראלי, את חומרי הגלם הנפוצים באזור, ואת סגנונות העיצוב הקלאסיים המתאימים למטבח הישראלי.
כמו כן, המעצבים של החברה מעורים בטרנדים ובסגנונות אחרים הנפוצים ברחבי העולם. 

חברת FORMAGIO מציעה ללקוחותיה מטבחים ישראליים בסגנון קלאסי עם שימוש נרחב בעץ תוך שילוב אלמנטים חדשניים.
כמו כן, היא יכולה להציע ללקוחותיה עיצובים חדשניים, עיצובים לפי דרישת הלקוח, ועיצובים המושפעים אפילו מסגנון הפנג-שוואי.

עיצובי פנג שוואי יכולים לכלול שולחנות מעוגלים, שילוב של צמחים, פתיחת החלל, הפרדה בין אלמנטים של "אש" כמו תנור וכיריים, לאלמנטים של "מים" כמו כיור ועוד.

תושבי כרמיאל היקרים, אנחנו מזמינים אתכם לגלוש באתר שלנו בקטלוג המטבחים, לקרא עלינו המלצות ולבוא לבקר אותנו באולם התצוגה.
מחפשים מטבחים בכרמיאל? אתם בידיים טובות! פורמג'יו מייצרת מטבחים ללקוחותיה כבר כמעט 50 שנה! הגיעו לאולם התצוגה שלנו, הרצל 44, נהריה. 

גולשים מחפשים: מטבחים מומלצים.

דילוג לתוכן